Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Zyrtare, Tirana rinovon kontratën me lojtarin më të rëndësishëm të sezonit

Ishte një nga lojtarët më të rëndësishëm të sezonit, titullarë i padiskutushëm por dhe një nga lojtarët pa kontratë.

Tirana dhe Idriz Batha gjejnë gjuhën e përbashkët për vijimin e bashkëpunimit ndërmjet tyre. Me anë të një postimi në faqen zyrtare, klubi bardheblu ka njoftuar arritjen e marrëveshjen me mesfushorin:

“Tirana njofton rinovimin e kontratës me lojtarin Idriz Batha.
Klubi i futbollit Tirana njofton vazhdimësinë e kontratës me Idriz Bathën. Pas një viti të suksesshëm me fanellën bardheblu, mesfushori dhe presidenca kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe kanë vendosur të zgjasin bashkëpunimin mes tyre edhe për sezonin e ri.”

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet