Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vrasja e Regis Runaj, pamjet nga kërkimi i thikës në lumin Shkumbin

Policia e Shtetit ka publikuar pamje nga operacioni “Shkumbini”, ku u arrestuan autorët e dyshuar të vrasjes së Emiljano Ramazanit dhe Regis Runaj.

Në foto shfaqen forcat RENEA, që po kërkojnë prova në Lumin Shkumbin.

Siç bëjnë me dije uniformat blu, RENEA po kërkon në lumë thikën, me të cilën është vrarë në mënyrë makabre Regis Runaj, duke u qëlluar plot 27 herë nga autorët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet