Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Vranë taksistin se i ngacmoi motrën dhe nënën, dy vëllezërit dalin para gjykatës!

Prokuroria ka depozituar në Gjykatën Penale të Tiranës kërkesën për caktimin e masës së sigurisë “arrest në burg” për dy vëllezërit Sajmir dhe Arsil Shera, të cilët ekzekutuan në datën 3 gusht, 71-vjeçarin Abdulla Budlla.

Seanca po zhvillohet në gjykatë pa praninë e medias, ndërsa në seancë për masë sigurie është edhe Gresian Çela, i cili është arrestuar për posedim të lëndëve narkotike dhe armëmbajtje pa leje. Çela ishte personi që u dha autorëve të krimit automjetin e përdorur në ekzekutimin e 71-vjeçarit Golf 5.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet