Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Shqiptari i mëson shqiponjën Mike Tyson

Boksieri amerikan, Mike Tyson ose siç njihet ndryshe “njeriu i hekurt” me një gjest të bërë së fundmi, ka bërë krenarë shumë shqiptarë.

Mjeku shqiptar në Amerikë, Marjo Ademaj, së fundmi ka pasur mundësinë të takojë boksierin e famshëm dhe sigurisht nuk mund të rrinte pa e bërë një foto me të.

Megjithatë mënyra e fotos ka qenë e veçantë, pasi Marjo Ademaj dhe Mike Tyson bëjnë shqiponjën me dy krena.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet