Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Nuk përmbahet Ledri Vula, zbraz karikatorin e kallashit

Reperi Ledri Vula ka zbuluar pasionin e tij të fshehur për armët. Në disa postime në Instagram, teksa është i shoqëruar nga miqtë, tregon se ka shkuar në një vend ku bëhet qitje me kallash.

Në disa imazhe tregon armët e llojeve të ndryshme, momentet kur zbraz karikatorin e kallashit dhe plumbat që mban në dorë. Më parë të gjithë e dinin pasionin e Ledrit për basketbollin dhe sportin.

Ndërkohë, reperi së shpejti do të bëhet baba pasi partnerja e tij Sara Hoxha është në pritje të një fëmije. Shpresh herë është shprehur se dëshira për tu bërë prind është e madhe pasi i pëlqejnë shumë fëmijët.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet