Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Digjet makina në Gjirokastër, nuk dihen arsyet

Një makinë Gofl është gjetur i djegur në afërsi të pazarit të Gjirokastrës. Makina tip Golf 3 me targë Gj 9528 A mendohet të jetë djegur rreth orës 2 të mëngjesit, por nuk dihen ende arsyet.

Policia vijon hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet