Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Perplasi per vdekje kembesorin, ne pranga shoferi 65-vjeçar

Në rrugën nacionale Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç, një 65-vjeçar ka përplasur kembesorin me makine ku me pasojë vdekjen e 23-vjeçarit.

Drejtuesi i automjetit shtetasi K. M., është shoqëruar për në ambjentet e DVP Gjirokastër.

Memaliaj/ Informacion paraprak.

Në rrugën nacionale Memaliaj-Krahës, në afërsi të fshatit Toç, automjeti me drejtues shtetasin K. M., 65 vjeç, banues në Gjirokastër ka goditur këmbësorin E. C., rreth 23 vjeç, banues në fshatin Anëvjos, Memaliaj.
Për pasojë ka humbur jetën shtetasi E. C.

Drejtuesi i automjetit shtetasi K. M., është shoqëruar për në ambjentet e DVP Gjirokastër.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet