Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Rama publikon pamjet nga Rruga e Arbrit, ja ku kanë mbetur punimet

Kryeministri Edi Rama e nis ditën e sotme me pamje nga Rruga e Arbrit, në të cilën vijojnë punimet.

Teksa iu uron mirëmëngjes ndjekësve, kryeministri thekson se në këtë rrugë shijohet cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën, ndërhyrjen e thellë përgjatë një peizazhi fantastik natyror

“MIRËMËNGJES 🙂 dhe me këtë vështrim mbi Rrugën e Arbërit, ku shijohet edhe cilësia e një projekti të konceptuar me synimin për ta harmonizuar sa më shumë me natyrën, ndërhyrjen e thellë përgjatë një peizazhi fantastik natyror, ju uroj një ditë të mbarë të gjithëve, e sidomos në këtë rast, disa miqve këtu që nuk e di pse, po kur shohin investimet në Jug shkruajnë se nuk qenka investuar në Veri😊”, shkruan Rama.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet