Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Merr flakë në ecje, shkrumbohet autobusi në Paskuqan

TIRANË- Një autobus është shkrumbuar nga flakët mesditen e kësaj të enjteje në Paskuqan. Autobusi ka qenë në ecje, por fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

“Më datë 06.08.2020, rreth orës 13:00,​ në Paskuqan si pasojë e një difekti teknik në pjesën e motorrit ka marrë flakë në ecje mjeti autobus me drejtues shtetasin E.J.

Nga zjarri nuk ka njerëz të lënduar, ka vetëm dëmë materiale. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes”, njoftuar policia.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet