Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

I preu kokën nënës, djali bëri burg në Belgjikë, Itali dhe Greqi, i martuar dy herë

Djali qe u preu koken nenes diten e sotme ne Pogradedc, Olsi Çekiçi, ka krijuar dy herë familje.

Edhe pse me probleme mendore, ai është martuar dy herë dhe ka dy fëmijë me të dyja bashkëshortet.

44-vjeçari ka qenë edhe në burg në Belgjikë, Greqi dhe Itali. Çekiçi i mori jetën nënës Firdes me thikë, duke i prerë kokën.

Krimi ndodhi në banesën e tyre. Olsi Çekiçi u arrestua nga policia. Ai është kartelizuar nga spitali i Pogradecit për problemet mendore që ka, por refuzonte mjekimet. Po ashtu, Çekiçi ishte përdorues droge.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet