Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasja e taksistit, policia identifikon autorin, disa të shoqëruar në Nikël e Rinas

Policia e Tiranës ka identifikuar autorin e vrasjes së taksistit 71-vjeçar Abdulla Budlla dy ditë më parë në Fushë-Prezë.

Duke iu referuar burimeve nga policia raportoi për “BalkanWeb” se sektori i krimeve të rënda në Policinë e Tiranës po zhvillon një operacion për kapjen e vrasësit të 71-vjeçarit.

Operacioni është ende në vijim, ndërsa mësohet se janë shoqëruar disa persona në zonën e Rinasit dhe të Niklës. Në zonë ka forca të shumta policie që po kryejnë kontrolle.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet