Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Video/ Nëna që lindi gjatë shpërthimit në Bejrut

Emmanuelle po përgatitej për të lindur në spitalin e Shën Gjergjit në Bejrut kur një shpërthim tronditi kryeqytetin e Libanit.

Burri i saj Edmond kapi përvojën e tmerrshme në kamera. Ai foli për BBC World News për atë që ndodhi.

Djali i tyre, George, mbërriti në jetë gjatë shpërthimit. Babai i foshnjës shprehet se nuk kuptoi asgjë vetëm pa bashkëshorten e tij teksa kontrollonte fëmijën nëse ishte mirë.

Nëna dhe foshnja janë në gjendje të mire.K.K/LajmiFundit.al

https://www.bbc.com/news/av/world-middle-east-53671860/beirut-blast-the-mother-in-labour-during-explosion

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet