Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

U mbyt sot në Himarë, kush është gruaja që ndërroi jetë pasi u përmbys varka

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Himarë, teksa një familje ka udhëtuar me varkë në det, ndërsa zonja e shtëpisë nuk ka mundur dot të kthehet e gjallë.

Ngjarja ka ndodhur në mëngjes. Viktima është identifikuar si Mirela Rama.

Familja me 3 anëtarë (bashkëshorti, bashkëshortja dhe djali) është nisur për udhëtim për të zënë peshk në mëngjes, ndërsa stuhia e fortë ka përmbytur varkën.

Varka është përmbysur dhe ka zënë zonjën poshtë. Djali i saj e ka mbajtur për pak kohë në krah, ndërsa një stuhi tjetër e fuqishme ia ka marrë të ëmën nga duart.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet