Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Taulant Balla kap peshkun e madh!

Deputeti socialist, Taulant Balla, duket se ka filluar pushimet e verës.

Ditën e sotme, ai ka publikuar një foto në rrjetin e tij social “Instagram”, duke peshkuar, dhe krahas fotos me një peshk në dorë, ai shkruan: Peshku i Madh!

Kjo shprehje të sjell ndërmend deklaratat e ish-ambasadorit të SHBA, Donald Lu, kur thoshte se “Viti 2018 do të nisë me arrestimin e ‘peshqve të mëdhenj’, në Shqipëri.”

Lu deklaronte se “ka ardhur koha që të “hamë peshkun e madh”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet