Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrëshqitje dherash në disa fshatra në Tepelenë, bllokohen rrugët! Pa energji disa të tjera

Probleme të shumta kanë shkaktuar reshjet e shiut në Tepelenë.

Si pasojë e intesitetit të lartë të shirave janë bllokuar rrugët në fshatrat Allkomemaj, Buz, Rabije në Tepelenë.

Ndërkohë, në disa fshatrat të tjera, më konkretisht në Anë Vjosë, Qesarat, Danaj, Canaj, Izvor, Bylysh në Tepelënë kanë mbetur pa energji elektrike.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet