Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ishte shpallur në kërkim, arrestohet bashkëpunëtori i trafikantëve të drogës në Fier

Policia e Fierit ka arrestuar shtetasin Klajdi Lamaj 28 vjec, pasi ishte shpallur prej kohësh në kërkim policor.

Lamaj ishte në kërkim, pasi kishte bashkëpunuar me dy persona të tjerë në veprimtarinë kriminale të trafikut të lëndëve narkotike.

Arrestimi i tij u bë në kuadër të operacionit të koduar “Agimi”, pasi më herët ishin arrestuar dy persona të tjerë per trafik droge.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet