Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ish-futbollisti kontakton Roberto Mancinin, çfarë po ndodh me Juventusin

Ish-futbollisti Massimo Brambati në TMW Radio, gjatë emisionit “Maracana”, rrëfeu një bombë të mundshme të merkatos, sa i përket stolit të Juventusit.

“Kam një burim të caktuar. Ka pasur kontakte për një ndryshim të mundshëm të stolit te Juventus. Klubi po shkon drejt një dështimi të mundshëm me Sarrin në Champions League. Profili i Roberto Mancini është identifikuar. Ai është kontaktuar për ca kohë.

Personi që ma komunikoi këtë gjithashtu besoi se ai do të ishte i gatshëm të linte ekipin kombëtar edhe për diçka që nuk i pëlqeu në ekipin kombëtar, kohët e fundit”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet