Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Babai alarmon policinë: Djali 11 vjeç është larguar nga banesa, më ndihmoni ta gjej

Policia e Tiranës ka njoftuar se shtetasi Y.D ka bërë kallëzim në polici, se i është larguar nga banesa, djali i mitur, shtetasi R.D, 11 vjec.

Y.D tha se i mituri ka ikur dje nga banesa. 35-vjecari ka bërë kallëzimin gjatë mbrëmjes së djeshme.

Menjëherë pas marrjes së deponimit, policia ka nisur punën për të gjetur vogëlushin.

Uniformat blu të Tiranës informojnë se janë duke punuar për të gjetur djalin e mitur dhe për të sqaruar rrethanat e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet