Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthimi në Elbasan, policia: Në pjesën e jashtme të lokalit, dëme materiale

ELBASAN
Policia e Elbasanit ka reaguar zyrtarisht për ngjarjen e ndodhur sot në orët e para të ditës ku shpërthei një sasi lënde plasëse.

Policia deklaron se eksplozivi ka qenë i vnedosur në pjesën e jashtme të lokalit të ish-futbollistit Mateo Toçi.

“Në orët e para të mëngjesit në lagjen “Luigj Gurakuqi”, Elbasan në pjesën e jashtme të lokalit me administrator shtetasin M.T., ka shpërthyer një sasi e vogel dyshohet lëndë plasëse, duke shkaktuar vetëm dëme të vogla materiale

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve”, njofton policia e Elbasanit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet