Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shpërthimi katastrofik zhduk hotelin gjigand në Bejrut

Një qytetar, i cili ndodhej në vendin e ngjarjes kur ndodhi shpërthimi në kryeqytetin libanez, Bejrut tha se shpërthimi ishte kaq i fuqishëm sa mendoi se do të vdiste.

Ai u shpreh disa ndërtesa u rrafshuan.

Deri më tani, mediat ndërkombëtare raportojnë se 10 persona janë nxjerre të pajetë nga rrënojat, ndërsa kanë mbetur të plagosur qindra të tjerë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet