Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkarkohet drejtori i Tatimeve Shkodër, qëndroi vetëm 1 vit në post, ja kush emërohet

Drejtori i komanduar i Tatimeve në Shkodër, Herion Jashari është shkarkuar nga detyra, pas një viti punë në këtë post. Ai u vendos në këtë post pas dorëheqjes së Hysen Hysaj, si drejtor i komanduar, duke qëndruar për një vit.

Në vend të Jasharit është emëruar Myzafer Bushi, i cili ka mbajtur më parë postin e drejtorit të degës së Thesarit në qytetin e Shkodrës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet