Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Rrezikonin të mbyteshin/ Policia shpëton 4 pushues në Velipojë

Policia ka shpëtuar 4 pushues në Velipojë të cilët po mbyteshin.

Ata janë futur për tu larë në det por për shkak të dallgëve kanë rrezikuar jetën.

Pushuesit kanë kërkuar ndihmën e qytetareve të tjerë dhe këta të fundit kanë njoftuar policinë. Uniformat blu kanë bërë të mundur nxjerrjen në breg të shtetasve:

Bajram Abazi43
Avni Jakupi 41
Gezim Krasniqi 33
Lindita Tolaj 39 vjec .

Për dy prej tyre ka ndërhyrë shërbimi mjekësor për shkak të gjendjes së rëndë por fatmirësisht tashmëjanë jashtë rrezikut për jetën.
Në këtë sezon veror, problem për Velipojën është mungesa e rojeve bregdetare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet