Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari i pajetë në mes të rrugës, u përplas nga makina

Aktualitet
Ngjarje e rëndë në Tiranë/ Qytetari i pajetë në

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në kryeqytet.

Në zonën e cila njihet si “Pallati me Shigjeta” ka ndodhur një aksident me pasojë vdekjen e një qytetari.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 04.08.2020, rreth orës 14:00, tek Pallati me Shigjeta, janë përfshirë në përplasje ciklomotorri me drejtues H.H, me një biçiklist ende të paidentifikuar, i cili ka mbetur i dëmtuar dhe u dërgua në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes

ME TE LEXUARAT