Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Foto/ Xherdan Shaqiri i djegur nga djelli, por me tre femra në krah

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri, i cili është fotografuar nga mediat angleze në një jaht luksoz me miqtë e tij në një ishull të Spanjës, duket se është djegur nga djelli.

Shaqiri duket se ka harruar të lyhet me krem, pasi ishte shumë i ‘zënë’ duke u argëtuar në jaht, dhe kjo dëshmohet me foto.

Bashkë me të në jaht u panë edhe tri femra të veshura me rroba-banje, të cilat po i qëndronin afër futbollistit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet