Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E pabesueshme/ Kim Jong-un kudo që udhëton tualetin e merr me vete

Diktatori i Koresë së Veriut, Kim Jong-un thuhet se ne Mercedezin e tij, apo çdo automjet udhëtimi është i ndërtuar më një tualet personal.

Çdo automjet ka një dizanj të specializuar bazuar në terrenin ku kalon, fushor, malor apo me borë.

Pavarësisht nëse është duke shkuar në një takim më Donald Trump apo për të parë ndonjë raketë që qëllohet në Detin e Japonisë, Kim Jong-un nuk largohet nga shtëpia pa tualetin e tij personal.

Nuk është se ai ka merak nga tualetet publike, kjo është e gjitha pjesë e planit të tij për të mbrojtur feçen e tij, nga mosrënia në duart e gabuara.

Burime e ‘dinastisë’ Kim i kan hedhur udhëheqësit të tyre mendimin se mos kushtimi rëndësi vendit ku ai lëshon jashqitjen e tij mund të përbëjë një problem shtetëror. Mund të kërcënojë sigurinë e shtetit, pasi feçja e tij përban të dhëna mbi gjendjen shëndëtësore të Kim.

Tualetet e udhëheqësit të Koresë së Veriut menaxhohet nga forca special dhe çdokush që hyn në to pa leje, do të burgoset.K.K/LajmiFundit.al

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet