Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

E dëshpëruar/ Nëna 51-vjeçare hap tunelin 35 m nën tokë për të shpëtuar të birin nga burgu

Një nënë 51-vjeçare, e dëshpëruar për djalin e saj i cili vuan dënimin e përjetshëm në burg, ka vendosur të marrë një shtëpi me qira afër burgut dhe u përpoq të hapte një tunel të fshehtë për ta shpëtuar.

Ngjarja ka ndodhur në rajonin jugor të Zaporizhia, në Ukrainë.

Gruaja ka përdorur lopata dhe arriti të gërmonte 35 metra nën tokë, nën burg.

Tre muaj pasi kishtë gërmuar rreth tre ton tokë, ajo u kap nga policia dhe u arrestua.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet