Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dhunoi e grabiti 4 shtetas të huaj në Ravonik të Korcës, shpallet në kërkim 20-vjecari

Policia e Korcës ka shpallur në kërkim një 20-vjecar të quajtur R.Mehmeti, pasi ka dhunuar dhe grabitur 4 shtetas të huaj në fshatin Ravonik të Korcës.

20 vjeçari së bashku me 2 persona të tjerë ende të pa identifikuar nga policia,, kanë marrë në mjet duke u premtuar t’i transportonin 4 emigrantë të paligjshëm me origjinë nga Maroku dhe Siria.

Pasi kanë bërë disa kilometra, i kanë goditur me thikë dhe u kanë marrë paratë (rreth 500 euro).

Një prej shtetasve maroken ka mbetur i plagosur dhe po trajtohet në Spitalin e Korcës,, jashtë rrezikut per jetën.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet