Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Asnjë humbje jete nga koronavirusi në Greqi në 24 orë, raportohen 121 raste të reja

Janë konfirmuar 121 raste të reja me koronavirus në shtetin fqinj Greqi.

Sipas burimeve thuhet se 121 raste të reja mee Covid-19 janë konfirmuar sot në shtetin grek.

Rastet janë konfirmuar nga ana e Organizatës Kombëtare të Shëndetit Publik (EODY). Pesë raste të reja janë zbuluar në portat e hyrjes.

Në të njëjtën kohë, 13 pacientë janë intubuar në ICU, ndërsa nuk ka njoftime për vdekje të reja në 24 orët e fundit.

Numri i përgjithshëm i rasteve në të gjithë Greqinë i personave të infektuar me Covid-19, është 4855.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet