Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Përplasi biciklistin e mitur për vdekje, arrestohet shoferi 26-vjecar

Policia e Tiranës njofton se ka arrestuar 26-vjecarin I.Z, pasi dje në rrugën “Pjetër Budi” në kryeqytet ka aksidentuar biciklistin e mitur A.L, 14 vjec, që si pasojë e plagëve ka ndërruar jetë në spital.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Qarkullimin Rrugor bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit:

I. Z., 26 vjeç, pasi ditën e djeshme, në rrugën “Pjetër Budi”, ka aksidentuar biçiklistin e mitur me iniciale A. L., 14 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet