Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Momentet e fundit të George Floyd para se të vdiste…47-vjeçari në lot i lutet policit: Mos më qëlloni

Pamje te reja kane dalë në dritë nga vrasja e 47-vjeçarit me ngjyrë George Floyd nga policia amerikane.

Videoja është filmuar nga kamerat e trupit të policit, pak para se atij t’i vihej shkelmi në fyt, e ku për pasojë humbi jetën.

Ky është momenti ku policia amerikane ka ndaluar në makinë Floyd dhe reagimi i tij është i menjëhershëm duke u kërkuar që të mos e vrisnin, kjo pasi atij i drejtohet menjëherë pistoleta pas koke.

“Ju lutem oficer, mos më qëlloni”, dëgjohet teksa thotë Floyd duke qarë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet