Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Makinat përplasen kokë më kokë në Radhimë, një person dërgohet me urgjencë në spital

Një aksident është regjistruar këtë pasdite në Radhimë dhe për pasojë është plagosur një person i cili është dërguar në spital, gjendja shëndetësore e të cilit ende nuk dihet.

Dy automjete janë përplasur kokë më kokë me njëri-tjetrin në vendin e njohur si “Paradisë” në Radhimë.

Ende nuk janë të njohura shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet