Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Humbin jetën 2 persona me koronavirus në Greqi, shënohen 77 raste të reja, 13 të intubuar

Greqia ka regjistruar gjatë 24 orëve të funndit 77 raste të reja me koronavirus, 8 prej të cilëve rezultojnë emigrantë, bën me dije Organizata Kombëtare e Shëndetit Publik (EODY).

Në të njëjtën kohë, 13 pacientë janë në gjendje të rëndë dhe të intubuar në spitalet greke, ndërsa janë regjistruar edhe dy vdekje të reja në 24 orët e fundit.

Numri i përgjithshëm i rasteve ka shkuar në 4737, ndërsa në total kanë ndërruar jetë nga virusi i rëndë 210 persona.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet