Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fansja e rrëzoi në tokë duke i bërë foto, këngëtari shqiptar flet për femrat që i ngjiten në koncerte

Këngëtari Ylli Baka është një prej artistëve më të mirë të tregut muzikor shqiptar. I ftuar në emisionin “Ora Verore”, u pyet nëse ka ndonjë histori të çuditshme me ndonjë fanse të çmendur.

Artisti ka zbuluar se i ndodh që në koncerte ti ngjiten femrat për të bërë foto, ndërsa një herë i ka ndodhur edhe të rrëzohet.

“Kur bëj koncert vijnë dhe ngjiten aty me mua duke bërë foto. Bën një, bën dy, bën tre, bën katër e them çfarë po bën?! Një herë më hodhi dorën në qafë një dhe unë u rrëzova. I thashë a do ikësh, e më tha po çfarë ke se foto dua. Foto foto po u vrava unë i thash”, tha Baka.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet