Fansja e rrëzoi në tokë duke i bërë foto, këngëtari shqiptar flet për femrat që i ngjiten në koncerte

Soft
Fansja e rrëzoi në tokë duke i bërë foto,

Këngëtari Ylli Baka është një prej artistëve më të mirë të tregut muzikor shqiptar. I ftuar në emisionin “Ora Verore”, u pyet nëse ka ndonjë histori të çuditshme me ndonjë fanse të çmendur.

Artisti ka zbuluar se i ndodh që në koncerte ti ngjiten femrat për të bërë foto, ndërsa një herë i ka ndodhur edhe të rrëzohet.

“Kur bëj koncert vijnë dhe ngjiten aty me mua duke bërë foto. Bën një, bën dy, bën tre, bën katër e them çfarë po bën?! Një herë më hodhi dorën në qafë një dhe unë u rrëzova. I thashë a do ikësh, e më tha po çfarë ke se foto dua. Foto foto po u vrava unë i thash”, tha Baka.

ME TE LEXUARAT