34-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve niset me urgjencë drejt Tiranës. Ja dyshimet e para

Aktualitet
34-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve niset me

Një 34-vjecare nga Policani është nisur për në Tiranë pasi është gjetur në gjendje të rënduar në banesën e saj.

Burime policore bëjnë me dije se 34-vjeçarja është vetëhelmuar me pesticide për shkak të kushteve të rënda ekonomike.

Nëna e dy fëmijëve është dërguar me urgjencë në spital nga të afërmit. Burime brenda spitalit thonë se i është nënshtruar një terapie intesive dhe është nisur për në Tiranë për mjekime të metejshme.

34-vjeçarja u gjet në banesën e saj mesditën e sotme pasi kishte konsumuar pesticide prej gjendjes së depresionit, e cila mund ti jetë shkaktuar nga varfëria.

Burime konfirmojnë se bashkëshorti i saj ishte i alkoolizuar dhe e dhunonte shpesh. Ende nuk ka një reagim zyrtar nga policia për këtë ngjarje.

ME TE LEXUARAT