Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Luhatje temperaturash, ja si do të jetë moti për ditën e sotme

Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se për ditën e diel moti parashikohet i kthjellët me vranësira të pakta dhe kalimtare në të gjithë territorin.

Era, do të fryjë me drejtim verilindje-veriperëndim e lehtë e përkohësisht gjatë reshjeve dhe në bregdet do të jenë mesatare kryesisht në mesditë. Valëzim në det do të jetë i forcës 0 dhe 1 ballë.

Temperaturat parashikohen:

QYTETET Temperaturat në °C

Shkodër 23/37 Diell
Kukës 18/32 Diell
Lezhë 23/38 Diell
Dibër 17/32 Diell
Durrës 23/35 Diell
Tiranë 23/37 Diell
Elbasan 22/39 Diell
Berat 19/39 Diell
Vlorë 22/34 Diell
Korçë 19/29 Diell
Gjirokastër 18/38 Diell
Sarandë 19/33 Diell

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet