Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Kush është 52-vjeçari që u vetëvra në Komisariatin e Durrësit, SHÇBA: E ndërmori aktin në momentin që…

Zbulohet identiteti i 52-vjeçarit, që vrau veten brenda Komisariatit të Durrësit.

Sipas burimeve mësohet se i ka dhënë fund jetës shtetasi Tonin Tuci, i shoqëruar për dhunë në familje.

Menjëherë pas ngjarjes së rëndë, SHÇBA ka proceduar dy punonjës policie, të cilët i akuzon për shpërdorim detyre, ndërsa sqaron se 52-vjeçari e ka ndërmarrë aktin e rëndë në momentin që familjarët e tij po shpjegonin në polici rrethanat e ngjarjes për dhunën në familje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet