Tiranë/ Bie nga pallati i lartë i riu

Aktualitet
Tiranë/ Bie nga pallati i lartë i riu

Një i ri është nisur me urgjencë në spital pasi raportohet paraprakisht se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme në zonën e Astirit në Tiranë.

Mësohet se ai është rreth 30-vjeç dhe ka rënë nga lartësia e një pallati në rrethana ende të panjohura.

Ende nuk dihet gjendja aktuale e të riut ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca.

ME TE LEXUARAT