Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Tiranë/ Bie nga pallati i lartë i riu

Një i ri është nisur me urgjencë në spital pasi raportohet paraprakisht se ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme në zonën e Astirit në Tiranë.

Mësohet se ai është rreth 30-vjeç dhe ka rënë nga lartësia e një pallati në rrethana ende të panjohura.

Ende nuk dihet gjendja aktuale e të riut ndërsa në vendngjarje ka mbërritur policia dhe ambulanca.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet