Rita Ora i heq të gjitha, fotografohet topless në Ibiza

Showbiz
Rita Ora i heq të gjitha, fotografohet topless në Ibiza

Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora, ka tërhequr vëmendjen.

Artistja bukuroshe bionde kësaj here është fotografuar në Ibiza topless, teksa merr rreze bashkë me të dashurin e saj të ri dhe një grup me djem e vajza.

Imazhet janë publikuar fillimisht nga tabloidi britanik Daily Mail, e më pas kanë bërë xhiron e rrjetit.

Komentet që janë bërë për Ritën, kryesisht kanë qenë pozitive dhe komplimentuese për format fizike.

ME TE LEXUARAT