Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës, ja mesazhi i presidentit Meta

Presidenti i vendit, Ilir Meta, ka ngushelluar sot familjen Rama, per humbjen e njeriut te tyre te shtrenjte, ndarjen nga jeta te Aneta Rames. presidenti meta

Me nje shenim ne faqen e tij ne Facebook, Meta i shpreh familjes Rama, ngushellimet me te sinqerta.

Mesazhi i Metes

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.
U prehtë në paqe!

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet