Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Maqedoni/ Shkon në 7 numri i viktimave gjatë 24 orëve, rreth 138 të infektuar

Gjatë 24 orëve të fundit Maqedonia ka raporutar, 138 persona të infektuar me Covid-19, dhe 7 viktima.

Numri i të shtruarve me koronavirus në Maqedoninë e Veriut ka shkuar në 144 individë.

Me këto shifra Maqedonia e Veriut vazhdon të jetë vendi që raporton më shumë shifra, të viktimave dhe të infektuarve në Rajon.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet