Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Gabon në moment të fundit Zlatan, i jep fitoren në dorë Milanit

Milan ka shpërdoruar një mundësi të artë për ta mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë kundër Cagliari-t
Kuqezinjtë kanë fituar një penallti në minutën e 43-të për shkak të një prekje të topit me dorë në zonën e rreptësisë nga miqtë.

Te pika e bardhë është paraqitur Zlatan Ibrahimovic, gjuajtja e të cilit është ndalur nga portieri.

Është mbyllur me përmbysje Juventus-Roma, me verdhekuqtë që kanë gjetur golin e dytë në minutën e 44-t me një penallti të Perotti-t.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet