Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

“Erdhi vapa me gushtin”, Luana Vjollca ‘ndez” Instagramin me foton seksi

TIRANE

Prezantuesja dhe Luana Vjollca është thuajse në finalizim të projektit të ri, i cili pritet të prezantohet shumë shpejt para publikut. Ndërsa po bëhet gati për një hit veror, autorja e “Pa panik” po shijon një ditë të nxehtë vere në një nga bregdetet shqiptare.

Luana shpërndau një foto seksi e veshur me rroba banjoje të bardha që i nxirrnin në pah format perfekte.“Erdhi vapa me gushtin”- shkruan prezantuesja në krah të fotos.

Ndërkohë që komentues e pyet se kur do të dalë hiti i saj i ri Luana shkruan se edhe kënga do vij me gushtin. Pra kënga e re që Luana do ta sjellë këtë muaj është një bashkëpunim me artistin e huaj Jay Santos.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet