Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Arsenal drejt fitores të Kupës së Anglisë

Pierre-Emerick Aubameyang është i papërmbajtshëm.

Sulmuesi 31-vjeçar i ka dhuruar avantazhin Arsenal-it kundër Chelsea-t në finalen e Kupës së Anglisë.

Aubameyang ka dërguar topin në rrjetë me një goditje të bukur pasi ka “dehur” një nga Zouma.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet