Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Aksident në Burrel, i riu përplas për vdekje me makinë kalimtarin

Një person ndërroi jetë mbrëmjen e djeshme si pasojë e një aksidenti në Burrel.

Sipas policisë ka qenë ora rreth 21:50 kur 29-vjeçari me inicialet A.D. duke drejtuar automjetin e tij ka aksidentuar kalimtarin me iniciale D.D. i cili ndërroi jetë nga përplasja fatale.

Drejtuesi i mjetit është shoqëruar pas ngjarjes dhe ndodhet ne Komisariat për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet