Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vrasjet e bujshme në Elbasan, FNSH dhe RENEA kontrolle blic në qytet e rrethina, shoqërohen disa persona

Pas vrasjeve të bujshme në Elbasan, FNSH dhe RENEA kanë zhvilluar kontrolle blic në këtë qytet, por edhe në Peqin dhe në Cërrik.

Kontrollet janë bërë që të mund të gjenden personat e dyshuar për vrasjet e fundit.

Nga kontrollet, janë shoqëruar disa persona për verifikim. Po ashtu, janë shoqëruar edhe disa shtetas, që kanë kundërshtuar policinë.

Policia ka shoqëruar gjithashtu persona që nuk kishin mjet identifikimi me vete.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet