Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sarandë/ Në gjendje të rëndë dërgohet në urgjencë një 20-vjeçar, dyshohet të jetë helmuar

Transportohet drejt urgjencës “Stefan Mekshi” në Sarandë në gjendje të rëndë 20-vjecari nga Qeparoi, Vasil Meni.

Meni, bari në Qeparo dyshohet të jetë helmuar me lëndë e dyshuar rrogor. Familjarë të 20 vjeçarit nuk japin asnjë sqarim.

Policia e Sarandës mësohet se ndodhet në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për rastin në fjalë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet