Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Makina ‘fluturon’ në ajër dhe përfundon në hekurudhë, 2 të plagosur dërgohen me urgjencë në spitalin e Elbasanit

Një mjet ka dalë nga rruga në aksin nacional Elbasan- Librazhd në Labinot Fushë duke bërë që të përfundojë në hekurudhë.

Sipas burimeve raportohet se hedhja e mjetit ka qenë e fortë për pasojë ka përfunduar disa metra larg rrugës.

Mësohet se dy persona jane plagosur dhe po dërgohen me urgjencë në spitalin e Elbasanit.

Ende nuk dihet gjendja e tyre shendetesore.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet