Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Dhunuan gratë, policia e Durrësit arreston dy të rinj

Policia e Durrësit njofton se ka vënë nën pranga dy shtetas për veprën penale “Dhunë në familje”.

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Stacionin e Policisë Plazh kanë arrestuar në flagrancë shtetasin Sh.M., 28 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj të fejuarës së tij, shtetases S.C., 17 vjeçe.

Gjithashtu, Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë kanë ndaluar shtetasin në kërkim G.P., 37 vjeç, banues në Larushk, Krujë, pasi Gjykata e Shkallës së Parë Krujë, ka caktuar masën e sigurisë” Arrest me burg” për veprën penalë “Dhunë në familje’.

Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet