Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

“Bëji yzmet burrit me Covid, lëre Instagramin”, Ajola Xoxa kapet keq me ndjekësit

Bashkëshortja e kryebashkiakut Erion Veliaj, Ajola Xoxa, ka shpërndarë një foto në rrjetin e saj në Instagram, ku ka kapur perëndimin e diellit. Por duke marrë parasysh se lajmi që Veliaj është infektuar nga pandemia, komentuesit kanë shprehur shqetësimin për të.

Dikush i sugjeron Ajolës të kujdeset për kryebashkiakun e t’i lërë fotot në Instagram, ndërsa nuk ka munguar as përgjigjia e saj me ironi, duke e bërë me dije se është ajo që po qëndron pranë tij.

“Hallin tim s’e paske fare ë. Po i bëjmë të dy yzmet njëri-tjetrit, pa merak. Bëji dhe ti yzmet jetës tënde dhe mos i paragjyko të tjerët pa i njohur hiç”, i është përgjigjur ajo.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet