Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zëdhënësi i Metës i përvishet Ramës: Ndërkombëtarët s’janë frekuentues të dyshimtë të “China Club”, as…

Zëdhënësi i Presidentit Meta, Tedi Blushi përmes një postimi në rrjetin social Facebook reagon pas statusit të kryeministrit Rama, i cili i kërkonte Presidentit të mos vijonte të shante ambasadorët, ndërsa e krahasonte edhe me Haxhi Qamilin.

Blushi po ashtu si Rama ashpërson tontet duke u shprehur se: “I sëmuri i Surrelit kujton se ndërkombëtarët janë frekuentuesit e dyshimtë të “China Club” në Berlin apo lobistët e sivëllait të tij që kërkojnë copëtimin dhe zhbërjen e shtetit të Kosovës. Çfarë mjerimi”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet